Przyłącza gazowe

Wykonujemy przyłącza gazu jak i instalacje Centralnego Ogrzewania (C.O) w budynkach jednorodzinnych na paliwo stałe oraz ciekłe. Wykonujemy kotłownie gazowe sparowane z kominkami lub kotłami na paliwo stałe . W przypadku braku zasilania nasze kotłownie posiadają awaryjne zasilanie które mogą podtrzymać prace kotła przez kilka godzin. W przypadku długotrwałych zaników prądu proponujemy zastosowanie agregatów prądotwórczych. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wybór najlepszej technologii ogrzewania dla każdego klienta . Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Pracujemy na sprawdzonych firmach produkujących kotły C.O. od wielu lat.

przyłącza wody i kanalizacji

Wykonujemy przyłącza wody użytkowej jak i instalacje kanalizacyjne do budynków jednorodzinnych oraz użyteczności publicznej. Stosujemy najnowsze technologie. Aby zapewnić najwyższą jakość nasza kadra pracownicza podnosi swoje kwalifikacje poprzez najnowsze szkolenia z zakresu nowinek technicznych związanych z hydrauliką.

PRZEWIERTY W STROPACH, ŚCIANACH METODĄ DIAMENTOWĄ

Wiercenie techniką diamentową znajduje zastosowanie we wszelkich materiałach budowlanych, takich jak żelbet, beton, kamień naturalny, cegła, pustaki, silikaty, asfalt oraz wiele innych. Odwierty wykonywane są w różnych średnicach, przy niskim poziomie hałasu, w rozmaitych obiektach, tj.: budynki mieszkalne i przemysłowe, kominy, hale i magazyny, mosty, nabrzeża i porty, konstrukcje betonowe, czy zbiorniki. Dysponujemy najwyższej jakości sprzętem oraz umiejętnościami, które pozwalają na przeprowadzenie prac w pewny, solidny, szybki i bezpieczny sposób. Zalety wiercenia techniką diamentową: brak zapylenia podczas prac, brak wibracji i naprężeń, wysoka dokładność wykonywanych otworów, nienaruszenie konstrukcji budynku, krótki czas wykonania, niski poziom hałasu, możliwość wiercenia pod różnym kątem i w różnych pozycjach, możliwość wiercenia na sucho lub z odsysaniem wody Wiercenie tą metodą stosowane jest także w montażu przepustów, kotew (przelotowych, rozprężnych i wklejanych), otworów narożnych i odwiertach pod instalacje. Również metoda ta używana jest do pobierania próbek rdzeni w celu dokonania specjalistycznej analizy.